Sezon na mecze w pełni. Przyszedł czerwiec, więc nasi mężczyźni przeżywają święto, którym są wielogodzinne transmisje meczów. Nam, kobietom, często ciężko jest zrozumieć fenomen tego sportu. Aczkolwiek niech rzuci kamień ta, która nie kibicowała nigdy meczom polskiej reprezentacji! To doskonała okazja nie tylko do wspólnych spotkań ze znajomymi, ale także ubraniu na siebie niecodziennych ubrań. Co można włożyć podczas meczowej gorączki, by nie przekombinować?

Biało – czerwone barwy

Najprostszym sposobem na meczowe stylizacje są gotowe koszulki i czapki, oferowane przez niezliczoną ilość kibicowskich sklepów internetowych i stacjonarnych. Wierzę, że większość z Was posiada w swoim domu choć jedną część garderoby w naszych barwach narodowych. Zakładając je jesteśmy ubrane dobrze, aczkolwiek… nudno. W końcu na zakup koszulki kibica pozwolić może sobie każda z nas. Wyjdźcie w nich do strefy kibica, a przekonacie się, że wśród tłumu spotkacie dziesiątki kobiet, wyglądających tak jak Wy. To przykre, ale prawdziwe.

Wyjątkowi kibice!

Diabeł tkwi w szczegółach! Właśnie to hasło powinno przyświecać Ci w przygotowywaniu swoich mundialowych strojów. Zainwestuj w ciekawe dodatki, poprzerabiaj posiadane przez Ciebie, stare koszulki kibica na coś, co będzie oryginalne i jedyne w swoim rodzaju. Lubisz wykonywać dodatki DIY? Idź do kwiaciarni po sztuczne, biało-czerwone kwiaty i zrób dla siebie i Twoich gości wianki kibica! To ciekawy pomysł, który wyróżni Was wśród innych kobiet- kibiców!